Curve Round
het samenspel tussen functie en esthetiek
Organische vormen, daar draait het allemaal om in deze collectie. En met 11 verschillende tafelbladen is er altijd wel één die bij uw stijl en uw omgeving past. Een belangrijke keuze die u niet overhaast moet maken.
Met een ronde tafel bent u verzekerd van een gezellige avond, want u kunt al uw gasten zien en spreken!
John Ghekiere
Ook bekend als Mister Joli, richtte hij Joli op in 1996. Als oprichter van het meubelmerk is hij erop gebrand het bedrijf te zien groeien en ontwikkelen. R&D is dan ook zijn voornaamste focus. Zijn grote interesse voor innovatie, superieure materialen en een scherp oog voor functioneel design zijn een intrinsiek deel van zijn persoonlijkheid. Het creëren van nieuwe producten en het regisseren van marketingcampagnes zijn zijn grootste passie.

Perfecte match
ceramic
Caravaggio
Calacatta
Black Iron
Charisma Grey
Marble Marone
Emperador
Soft Oak
Absolute White
Travertino Grey
Calacatta Naturale
Bianco D'oro
Black Diamond
frame
FAQ
All onze tafels zijn geschikt voor zowel binnen- als buiten.
Sommige frames zijn gemaakt van gelakt aluminium, dat geldt bij de:
- Collins
- Curve
- Fizz
- Marguerite
Andere zijn gemaakt van gelakt staal:
- Easy-4
- Layers
- Propeller
- Wire
- geen krassen
- 100% UV-bestendig
- absorbeert geen vet, zuur water en wijn
- 100% vorstbestendig
- geen vette vingers meer
- geen zichtbaar stof
- binnen en buiten te gebruiken
- gemakkelijk in onderhoud
Xeramica® 6+6 mm
Dit is een keramische plaat van 6 mm gelamineerd op 6 mm gehard glas. De maximale breedte is 150 cm. En dit is alleen verkrijgbaar in Calacatta.
Xeramica® 13 mm
Dit is een volledig keramische plaat, met daaronder 1 mm glasvezelmembraan. De maximale breedte is 150 cm. Deze is verkrijgbaar in 10 kleuren: Emperador, Black Iron, Lava Brown, Absolute White, Marble Marone, Marble Azuro, Caravaggio, Travertino Grey, Soft Oak en Charisma Grey.
Onze tafelbladen zijn gemaakt van keramiek, Xeramica®. Xeramica® bestaat uit mineralen die onder hoge druk en bij hoge temperatuur samengeperst worden tot een zeer dichte, homogene structuur.