Skip to main content

Central Faux Elyps Big

 | Joli
 | Joli
 | Joli
 | Joli
 | Joli

Eindeloze combinaties

Voor binnen is de combinatie met de Morisot stoelen, die ook verkrijgbaar zijn met een centrale voet, ongelooflijk stijlvol. Voor buiten kan er gedacht worden aan een combinatie met Wire, Marguerite of Fizz stoelen! Hoe dan ook, de Central Faux Elyps Big is een ongelofelijke aanwinst, voor binnen én buiten!

 | Joli
 | Joli
 | Joli
 | Joli
 | Joli
 | Joli
 | Joli

Mathias De Ferm

Mathias is een product- en meubelontwerper uit Antwerpen, België. Hij werkt samen met gerenommeerde internationale merken en zijn werk omvat meubels, producten, verlichting en micro-architectuur.

Zijn werk wordt gekenmerkt door een sterk geloof in de sociale relevantie van design. Zo beperkt een eettafel zich niet tot zijn praktische kwaliteiten. Het vormt immers het sociale middelpunt van een huis: een plaats waar mensen samenkomen om te eten, te drinken en met elkaar te praten. Dit idee leidde tot een serene en toch hartelijke esthetiek en het veelvuldig gebruik van duurzame materialen.

Variant
Lengte
Breedte
Hoogte
Faux Elyps - 300 cm
300 cm
110 cm
74.5 cm
Faux Elyps - 250 cm
250 cm
110 cm
74.5 cm
Faux Elyps - 220 cm
220 cm
110 cm
74.5 cm
Faux Elyps - 200 cm
200 cm
110 cm
74.5 cm

Perfecte match

Ceramics

Caravaggio

 | Joli

Black Iron

 | Joli

Charisma Grey

 | Joli

Marble Marone

 | Joli

Emperador

 | Joli

Absolute White

Calacatta Naturale

 | Joli

Bianco D'oro

 | Joli

Black Diamond

 | Joli

Sabbia Rosso

 | Joli

Charisma beige

 | Joli

Travertino Alba

 | Joli

Pietra Matera

 | Joli

Frame

 | Joli

Wit

 | Joli

Lino

 | Joli

Zwart

 | Joli

Taupe

 | Joli

Brons

 | Joli

Antraciet

 | Joli

Khaki

 | Joli

Brown

FAQ

Dat is afhankelijk van de grootte van de tafel én de breedte van de stoelen. In onze catalogussen vind je per tafel ons advies, maar ook onze verkooppunten kunnen u daar in prima adviseren!

- 100% UV-bestendig & 100% vorstbestendig
- absorbeert geen vet, zuur water en wijn
- geen zichtbaar stof
- binnen en buiten te gebruiken
- gemakkelijk in onderhoud

Keramiek bestaat uit mineralen die onder hoge druk en bij hoge temperatuur samengeperst worden tot een zeer dichte, homogene structuur.